#1 2010-06-12 16:40:24

Naruto Uzumaki

Admin

Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 53
Punktów :   

Jak Grac

Gra toczyć będzię się głównie z naszym sensei bo to on będzie chyba najważniejszą osobą przynajmniej na poczatku naszej drogi ninja. Gre zaczynamy jako dziecko. Następnie idziemy do akademi i tam rozpoczyna się nasza droga jako shinobi. Ale najpierw Musimy zrobić sobie Kartę postaci oraz wybrać klan lub stworzyć własny ale o tym w odpowiednich tematach.
Każdy wybiera sobie wioske i w niej toczy się jego gra. Jutsu uczymy się na treningach z naszym sensei. Nasza przyszłość zależy od wybrania przez siebie natury czakry. I to właśnie na podstawie naszej czakry bedziemy uczyć się jutsu. Każdy musi opisywać jak się zachowuje i co robi. Oto przykładowa rozmowa:
Jest 6:00 rano ktoś puka do drzwi:
Ja-To pewnie ten głupi sensei, już chce trenować-pomyślałem) No ide ide
Sensei- Wstawj szybko i idziemy potrenować podział cienia!
Ja-A śniadanie??
Sensei- Mam dla ciebie warzywka buhahaha
ja-ale siara xD
i tak dalej chodzi tu o to żeby bylo bardzo realistycznie a zarazem też śmiechowo xD

Tak jak mówiłam bardzo ważny jest sensei bo to on będzię decydowal ile trwa nasz trening, jak sie rozwijamy, na co nas stać.
Zwykły dzień będzie wyglądał tak jak my tego chcemy (znaczy poza treningiem) czyli możemy iść na impreze itd.

Gra toczy się naszej wiosce ale można z niej wyjść kiedy się tylko chce wystrarczy tylko o tym napisać w bramie swej wioski.

Tak jak już mówiłem wybór natury czakry ukształtuje naszą karierę jak shinobi bo będziemy mogli opanować jutsu tylko o tej naturze czakry którą posiadamy.

Będę na bieżąco sprawdzała jak sobie radzicie a jak czegoś nie wiecie to pisać w dziale pomoc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nfs.pun.pl www.krajobrazowicze.pun.pl www.write.pun.pl www.everastots.pun.pl www.deathl2.pun.pl